28 marca 2018

Udostępnij artykuł

Zarządzanie rodzinnym majątkiem – inwestycje w biznes czy w nieruchomości

Robert Jaś, Wiceprezes Metropolitan Investment S.A. był prelegentem V Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, jednego z największych wydarzeń skierowanych do firm rodzinnych na świecie. Konferencja odbyła się 19-20 marca w Hotelu IBB Andersia w Poznaniu.

Tegorocznej edycji Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych towarzyszyło 9 paneli tematycznych, podczas których goście dyskutowali na temat strategicznych rozwiązań biznesowych, kluczowych w rozwoju rodzinnej przedsiębiorczości.

Przedmiotem dyskusji z udziałem wiceprezesa Metropolitan Investment S.A., Roberta Jasia, były inwestycje w nieruchomości jako element aktywności biznesowej w firmie rodzinnej. Uczestnicy panelu próbowali odpowiedzieć na pytanie, czy dywersyfikacja portfela inwestycyjnego o różne projekty nieruchomościowe to bezpieczny model zarządzania rodzinnym majątkiem? Goście rozmawiali także o tym, jak profesjonalnie zarządzać nieruchomościami, aby projekty inwestycyjne ostatecznie osiągnęły sukces.

Panel dyskusyjny prowadziła dr Małgorzata Bonikowska – wykładowca, prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych oraz partner zarządzający ośrodkiem dialogu i analiz THINK THANK.

Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych jest platformą wymiany profesjonalnej wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem rodzinnym, która oparta jest o najlepsze praktyki biznesowe na świecie. Wydarzenie jest skierowane do przedstawicieli biznesu, którym zależy na rozwoju firmy rodzinnej. Prelegenci biorący udział w wydarzeniu to przedstawiciele świata biznesu i nauki, którzy prezentują najnowsze odkrycia, rozwiązania i przewagi biznesowe, które mogą przyczynić się do rozwoju rodzinnego przedsiębiorstwa.

Udostępnij artykuł