10 listopada 2018

Udostępnij artykuł

Wieczór biznesowy Metropolitan Investment w Poznaniu

Kilkudziesięciu gości wzięło udział w spotkaniu z cyklu Metropolitan Business Night, które odbyło się 30 października br. w Poznaniu. Zaproszeni eksperci rozmawiali o możliwościach rozbudowy portfela inwestycyjnego w oparciu o nieruchomości komercyjne. Wydarzenie miało miejsce w prestiżowej lokalizacji i zyskało wyjątkową oprawę.

W ostatni wtorek października restauracja Cucina, w hotelu City Park Hotel & Residence w Poznaniu, gościła uczestników Metropolitan Business Night. W ramach wieczoru biznesowego, organizowanego w formule zamkniętego spotkania, goście mieli okazję poruszać różne kwestie związane z inwestowaniem w nieruchomości i dywersyfikacją portfela inwestycyjnego. Główny temat debaty, czyli: Nieruchomości – fundament majątku najbogatszych, realia i perspektywy rynku w Polsce i za granicą, był pretekstem do wywiązania się żywej dyskusji dotyczącej perspektywicznego rynku polskiego, który zachęca do rozwoju portfela nieruchomości o kolejne obiekty komercyjne, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach.

Po stronie ekspertów prelegentami w dyskusji byli: Rafał Kroczak, Dyrektor Biura Analiz Metropolitan Investment, Łukasz Śliwa, Dyrektor Biura Ekspansji i Rozwoju Metropolitan Investment oraz Krzysztof Jeske – Wiceprezes Caspar TFI S.A., którzy analizowali rynek oraz szanse i zagrożenia dotyczące różnych strategii inwestycyjnych, dyskutowali na temat perspektyw inwestowania w nieruchomości w Polsce i za granicą, a także odpowiadali na liczne pytania z sali.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, goście mieli możliwość prowadzenia rozmów kuluarowych oraz skosztowania poczęstunku, przygotowanego specjalnie na tę okazję przez restaurację Cucina.

Partnerami wydarzenia byli: JetStory, Volvo Karlik Poznań, Balamonte, Chivas, Offa Innovative Solutions, Diamentowa Ochrona Lakieru, Givenchy, Gorilla Agency, Bright Lights.

Udostępnij artykuł