25 września 2017

Udostępnij artykuł

Team spirit na najwyższym poziomie

Idea „team spirit”, czyli ducha współpracy jest zagadnieniem cieszącym się coraz większym zainteresowaniem. Koncepcja zakłada tworzenie zespołu, który łącząc swoje siły w poszczególnych segmentach czuje się odpowiedzialny za rozwój firmy. Wychodząc poza utarte schematy struktur największy kapitał stanowią ludzie, czego przykładem jest zespół Metropolitan Investment S.A.

Dziś, wyjątkowo ceni się pracodawców potrafiących z ponadprzeciętną jakością inspirować i angażować współpracowników. Wśród najważniejszych wartości firmy dewelopersko- inwestycyjnej wymienia się skuteczność, rozwój oraz relacje. Te ostatnie stanowią podstawę gwarantującą osiągnięcie pełnej synergii pracy w zespole. Poprzez panującą atmosferę wzajemnego wsparcia oraz specjalizując się w różnych branżach Metropolitan Investment tworzy zgrany team kreujący środowisko przyjazne indywidualnemu rozwojowi i spełnianiu biznesowych pasji.

„Kluczową wartością sukcesu Metropolitan Investment jest zespół ludzi zaangażowany w realizowanie wspólnych projektów. Dokładamy wszelkich starań, by każdy z pracowników, niezależnie od stanowiska, czuł się odpowiedzialny i był doceniany za rozwój firmy od początku współpracy.” – mówi Robert Jaś, wiceprezes Metropolitan Investment S.A.

Oferta dla inwestorów indywidualnych

Dynamiczny rozwój firmy zapewnia stały dostęp do nowych, ciekawych i często niszowych projektów inwestycyjnych. Oferta Metropolitan Investment stanowi połączenie wielu rozwiązań dla szerokiego grona inwestorów.

„Z jednej strony mamy w ofercie obligacje korporacyjne, z drugiej natomiast nieruchomości dochodowe dostępne w formie lokalu bądź udziałów w spółkach. Cechą szczególną jest możliwość uzyskiwania przewidywalnych dochodów z inwestycji, które do niedawna były dostępne głównie dla funduszy dysponujących dużymi zasobami wolnej gotówki.” – komentuje Rafał Kroczak, Dyrektor ds. Analiz.

Motywacje i rozwój osobisty

Niezwykle ciekawym aspektem są także motywacje, jakie stoją za osobami podejmującymi decyzję o współpracy. Firma zrzesza ludzi ambitnych, dla których relacyjność i rozwój osobisty stanowią jeden z głównych aspektów podejścia do biznesu.

„Przed dołączeniem do Metropolitan Investment miałem okazję poznać bliżej Roberta Jasia– to właśnie on, a w zasadzie jego pasja, pełne poświęcenie oraz profesjonalizm przekonały mnie do dołączenia do zespołu i współtworzenia firmy. Otrzymuję bardzo wiele wsparcia od znacznie bardziej doświadczonych współpracowników, pełno pozytywnej energii i uśmiechów od wszystkich kolegów i koleżanek w oddziale, sam również staram się dzielić swoim doświadczeniem z osobami dopiero wkraczającymi w szeregi firmy.” – tak swoje początki komentuje Maksymilian Markuszewski, Starszy specjalista ds. inwestycji.

„Najlepsze miejsce w jakim pracowałem zarówno pod kątem atmosfery, kultury pracy i możliwości rozwoju. Zespół wyróżnia wysoki poziom zaangażowania we wszystkich aspektach życia firmy, wzajemna pomoc, ale przede wszystkim ambicja i chęć rozwoju.” – podsumowuje w rozmowie Tomasz Wileński, Dyrektor Oddziału Sprzedaży w Gdańsku.

O Metropolitan Investment S.A.

Obecnie Metropolitan Investment S.A. zatrudnia już ponad 80 pracowników w czterech oddziałach w Polsce. Dynamiczny rozwój firmy, a także motywacje pracowników w pełni wpisują się w koncepcję „team spirit”, co przekłada się bezpośrednio na wyniki sprzedażowe poszczególnych zespołów, ale także atmosferę pracy, jaką tworzy każdy z nich.

Udostępnij artykuł