27 lipca 2018

Udostępnij artykuł

Sukces pierwszej edycji Metropolitan Sierra Golf Championship 2018

Wielkie sportowe emocje i prawdziwie klubowa atmosfera towarzyszyły turniejowi Metropolitan Sierra Golf Championship 2018, który rozegrał się 7-8 lipca w Wejherowie. Oprócz golfowych rozgrywek, uczestnicy zawodów mieli okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych na temat inwestowania, pokazach organizowanych przez partnerów wydarzenia oraz wyśmienitej zabawie podczas wieczornego bankietu.

Pierwszą edycję Metropolitan Sierra Golf Championship 2018 zorganizowano w ramach otwartych mistrzostw Sierra Golf Club, które odbyły na polu golfowym w Wejherowie. Całe wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem, a same mistrzostwa liczną frekwencją. Prawie stu zawodników i gości wzięło udział w rozgrywkach oraz przygotowanych przez organizatorów dodatkowych atrakcjach. W trakcie trwania dwudniowych zawodów uczestnicy turnieju rozegrali mecze w kilku kategoriach, w tym strokeplay, stableford i open. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Tytuły i nagrody

Emocjonujące rozgrywki wyłoniły najlepszych graczy w gronie uczestników turnieju. Wśród Panów do końca zaciętą rywalizację prowadzili Daniel Sadoch i broniący tytułu Lech Sokołowski. Ostatecznie o zwycięstwie Daniela Sadocha i zdobyciu przez niego tytułu Mistrza Sierra Golf Club zadecydowały dwa uderzenia i kilkanaście centymetrów przewagi nad konkurentem. II wicemistrzem, dzięki najlepszej rundzie drugiego dnia zawodów, został Bogdan Szpilman. W damskiej klasyfikacji najlepsza okazała się Oksana Wojtkiewicz, która zwyciężyła w całej rywalizacji. Tytuł I wicemistrzyni wywalczyła Anna Rydzykowska, a II wicemistrzynią została Marzena Szpilman.

Podczas tegorocznego turnieju nikomu nie udało się zwyciężyć w kategorii: Hole In One, w której do wygrania był m.in.: luksusowy apartament w Zakopanem, wycieczka do Omanu, a także wycieczka po winnicach w Toskanii. W konkursie Nearest To The Pin wyjazd do Turcji wygrał Marek Siemaszko.

Dwa dni pełne emocji i atrakcji

Metropolitan Sierra Golf Championship 2018 to oprócz turniejów głównych także wiele dodatkowych atrakcji. Podczas dwóch dni zawodów uczestnicy mogli wziąć udział w akademii golfa dla początkujących oraz testowaniu i doborze kijów, które prowadzili eksperci Acushnet – lidera w dziedzinie projektowania, rozwoju, produkcji i dystrybucji produktów golfowych. Poza tym turniej był okazją do spotkań i uczestnictwa w ciekawym panelu dyskusyjnym na temat inwestowania w nieruchomości komercyjne. Dodatkowo podczas wieczornego bankietu goście mogli lepiej się poznać i nawiązać kontakty. Dwudniowy Metropolitan Sierra Golf Championship 2018 zwieńczyło uroczyste wręczenie nagród oraz wspólny lunch.

Głównym sponsorem Metropolitan Sierra Golf Championship 2018 był Metropolitan Investment S.A. Natomiast za organizację wydarzenia odpowiedzialna była firma Travel&Action.

Sponsorami nagród  oraz i partnerami wydarzenia byli: Antalovy Apartamenty Zakopane, Sierra Golf Resort, BMW Bawaria Motors, Diamentowa Ochrona Lakieru, Sportofino, Dolce Vita, Golf Help, Osteo Sport, Yamaha Motor, GSC Yachting, Kenzo, Givenchy, Vienna House, Wina Winnickich i napoje relaksacyjne Tranquini.

Udostępnij artykuł