3 lipca 2017

Udostępnij artykuł

Śniadanie prasowe Osiedle Wilanówka

W czwartek 29 czerwca 2017 r. na powstającej inwestycji prestiżowych domów jednorodzinnych Osiedle Wilanówka odbyło się śniadanie prasowe. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele prasy branżowej, jak i mediów lokalnych.

Śniadanie prasowe zgromadziło na terenie powstającej inwestycji dziennikarzy, przedstawicieli prasy branżowej oraz mediów warszawskiego Wilanowa. Pod lupą wydarzenia znalazła się nowa inwestycja realizowana przez Metropolitan Investment S.A. Osiedle Wilanówka, jako niestandardowy projekt firmy dewelopersko – inwestycyjnej specjalizującej się głównie na rynku nieruchomości komercyjnych, zachwyciło zebranych wyjątkową lokalizacją i kameralną zabudową.

Ciekawym punktem programu okazała się prezentacja wizualizacji wnętrz przy wykorzystaniu okularów VR. Dzięki wirtualnej rzeczywistości zaproszeni goście mieli okazję w jednej chwili przenieść się do wybranego wnętrza w luksusowych domach.

Metropolitan Group

Drugiej części wydarzenia towarzyszyła prezentacja holdingu spółek Metropolitan Group. Wśród poruszanych tematów znalazły się perspektywy inwestowania na rynku nieruchomości komercyjnych dla klientów indywidualnych.

Jako pierwszy deweloper w Polsce tworzymy rozwiązania dostępne do niedawna dla największych funduszy i firm zagranicznych klientom indywidualnym – mówił Łukasz Włodarczyk, prezes Metropolitan Investment S.A.

Spotkanie przebiegało w miłej  i sympatycznej atmosferze.  Przy świeżych koktajlach i zdrowych przekąskach dziennikarze mieli okazję poczuć klimat rezerwatu przyrody Wilanówka, jak również poznać profil działalności firmy. Organizatorem wydarzenia był Metropolitan Investment S.A.

Osiedle Wilanówka

Osiedle Wilanówka to osiedle 16 domów jednorodzinnych położone w części willowej Warszawy. Znaczącym walorem miejsca jest obecność wielu rezerwatów przyrody, parków i jezior ze słynnym kompleksem pałacowym na czele. Rozległe tereny zielone sprzyjają rekreacji i odpoczynkowi na łonie natury. W okolicy znajduje się wiele tras rowerowych i biegowych.

Zdjęcia: Sergiusz Lenartowicz

Udostępnij artykuł