16 stycznia 2018

Udostępnij artykuł

Śniadanie biznesowe dla inwestorów

W czwartek 11 stycznia 2018 r. w hiszpańskiej restauracji Casa Pablo w Warszawie odbyło się śniadanie biznesowe. Wśród zaproszonych gości znaleźli się partnerzy oraz inwestorzy zaangażowani w projekty dochodowe. Organizatorem wydarzenia był Metropolitan Investment S.A.

Głównym tematem rozmów było podsumowanie minionego roku w zakresie nieruchomości dochodowych oraz omówienie sytuacji makroekonomicznej w odniesieniu do realizowanych inwestycji. Szczególną uwagę poświęcono zmianom podatkowo – prawnym wprowadzonym w ostatnich miesiącach w segmencie nieruchomości handlowych.

Prognozy rynku nieruchomości dochodowych

W zamkniętym gronie debatowano o prognozach rynku inwestycyjnym w 2018 r. oraz perspektywach na rynku nieruchomości komercyjnych w kontekście inwestora indywidualnego. Dużym zainteresowaniem cieszył się temat zrealizowanych dotychczas przez Metropolitan Investment projektów oraz planowanych realizacjach, w tym m.in. Metropolitan Park Biłgoraj.

Cykl śniadań biznesowych to kontynuacja naszej idei stworzenia Klub Inwestora. Całości towarzyszy luźna i przyjemna atmosfera z muzyką w tle. To wszystko sprzyja nawiązywaniu nowych relacji biznesowych. Podczas Śniadania nasi klienci mogą również lepiej poznać dotychczasowe, jak i przyszłe projekty. – mówi Szymon Turecki, Dyrektor Oddziału Metropolitan Investment S.A. w Warszawie oraz pomysłodawca wydarzenia.

Kameralna atmosfera sprzyjała rozmowom kuluarowym. Klienci mieli możliwość bezpośredniego poznania członków zarządu spółki oraz osób odpowiedzialnych za przygotowywanie przygotowanie inwestycji.

O Metropolitan Investment S.A.

Rynek nieruchomości komercyjnych jest rynkiem, na którym można bezpiecznie i przewidywalnie zarabiać. Wysokie zainteresowanie segmentem nieruchomości handlowych oraz nasycenie centrami handlowymi w dużych aglomeracjach sprawia, że powstaje coraz więcej obiektów typu retail park.

Metropolitan Investment S.A. jako pierwsza w Polsce firma inwestycyjno – deweloperska umożliwia inwestorowi indywidualnemu wejście na rynek nieruchomości komercyjnych.

Cykl śniadań biznesowych dla inwestorów

Wydarzenie było jednym z pierwszych spotkań otwierających cykl śniadań biznesowych dla inwestorów. Wydarzeniom towarzyszą krótkie panele wiedzy dotyczące rynku nieruchomości dochodowych wraz z prezentacją nowych projektów realizowanych przez Metropolitan Investment S.A.

Zdjęcia: Sergiusz Lenartowicz

 

Udostępnij artykuł