16 listopada 2018

Udostępnij artykuł

Relacja z Metropolitan Story w Lublinie

6 listopada br. odbyło się spotkanie z cyklu Metropolitan Story, które tym razem miało miejsce w prestiżowym hotelu Alter w Lublinie. Celem eventu było przedstawienie najważniejszych aspektów funkcjonowania firmy oraz zaprezentowanie wizji i zasad działania, które przekładają się na unikalny model biznesowy.

W listopadowej edycji Metropolitan Story wzięło udział blisko 40 uczestników. Goście mieli okazję bliżej poznać firmę oraz porozmawiać z przedstawicielami spółki o możliwościach inwestowania w nieruchomości komercyjne. O historii i wizji Metropolitan Investment opowiadali Krzysztof Kiersztyn, Dyrektor Regionalny Metropolitan Investment oraz Karol Szumański, Senior Wealth Manager w Metropolitan Investment.

Event miał miejsce w luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu, położonym w centrum Lublina. Podczas całego wieczornego spotkania gościom Metropolitan Story towarzyszyła degustacja wysokiej jakości win. Klimat oraz nastrój tam panujący miło nawiązywał do szlachetnego smaku.

Cykl Metropolitan Story

Zaproszeni goście i partnerzy biznesowi zamkniętych spotkań z cyklu Metropolitan Story mogli zapoznać się z modelem biznesowym Metropolitan Investment, dzięki któremu spółka z sukcesem realizuje dochodowe projekty w obszarze nieruchomości komercyjnych. Wieczorom towarzyszy nieformalna atmosfera oraz degustacja najlepszych win.

Udostępnij artykuł