5 listopada 2019

Udostępnij artykuł

Przedstawiciele Metropolitan Investment na Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych

W dniach 24-26 października 2019 roku w Warszawie odbyła się największa konferencja biznesowa dla środowiska polskich przedsiębiorców rodzinnych – 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019. W wydarzeniu wzięli udział także przedstawiciele Metropolitan Investment.

Metropolitan Investment od zawsze z podziwem przygląda się polskim firmom rodzinnym, z którymi strategicznie spółka posiada wiele punktów stycznych. Ta współpraca i bliskie powiązania sprawiają, że chętnie uczestniczymy we wszelkich inicjatywach zrzeszających polski biznes, a w tym roku staliśmy się także partnerami 12. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych. Tegoroczne wydarzenie było szansą na wymianę doświadczeń, przyglądanie się inspirującym historiom rozwoju oraz okazją do udziału w ciekawych dyskusjach, w których udział wzięli także nasi przedstawiciele.

Ponad 30 paneli dyskusyjnych i praktycznych warsztatów, prelegenci z największych firm rodzinnych oraz eksperci z różnych branż i przedstawiciele świata nauki to tylko część wydarzeń, które przygotowano w ramach tegorocznego zjazdu. Podczas dwudniowego spotkania, które tym razem skupiało się wokół tematu – ROZWÓJ I BEZPIECZEŃSTWO – głównych aspektów budowania firmy rodzinnej, swój panel dyskusyjny mieli także przedstawiciele Metropolitan Investment: Łukasz Włodarczyk i Robert Jaś. Założyciele spółki, w swojej prelekcji pt.: „Firma rodzinna i nieruchomości komercyjne – szalony romans czy małżeństwo z rozsądku? zaprezentowali kwestię inwestowania w nieruchomości komercyjne jako sposobu na rozwój i zabezpieczenie rodzinnego kapitału. W ciekawej dyskusji przedstawili możliwości i rozwiązania dostępne dla firm rodzinnych związane z lokowaniem kapitału w nieruchomości.

Poza częścią merytoryczną na uczestników Zjazdu czekała także część kulturalna i bal charytatywny. Wydarzenie tego typu to również szereg inspirujących wystąpień, które pozwalają na wymianę doświadczeń, otwartą integrację oraz nieograniczony networking. To także czas świetnej zabawy i atrakcje dla całej rodziny.

Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych to coroczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR), które skupia wielu przedsiębiorców, managerów i ekspertów. Jego celem jest podkreślenie znaczenia firm rodzinnych w życiu gospodarczym kraju.

Udostępnij artykuł