7 maja 2017

Udostępnij artykuł

Olimpijskie Apartamenty – kup i wynajmij mikroapartamenty

Inwestowanie w nowoczesne akademiki to dynamicznie rozwijający się sektor rynku nieruchomości komercyjnych. Po sukcesie projektu Gdańskiego Harwardu, Metropolitan Investment realizuje kolejną inwestycję prywatnego akademika i zapowiada ekspansję nowoczesnych centrów akademickich. Jeszcze w czerwcu tego roku ruszą prace nad budową Olimpijskich Apartamentów.

Olimpijskie Apartamenty

Olimpijskie Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o ludziach młodych, ceniących komfort miejskiego życia. Na czterech kondygnacjach ma powstać 39 mikroapartamentów z własnymi łazienkami i aneksami kuchennymi. W części wspólnej budynku zaplanowano podziemną halę garażową, portiernię, pomieszczenia gospodarcze i pralnię. Mikroapartamenty o powierzchniach od 11,6 do 18,5 m² oferują wyjątkowa przestrzeń i funkcjonalne rozwiązania. Nowoczesne wyposażenie wnętrz zapewnia maksimum wygody, prywatności i bezpieczeństwa.

Atrakcyjna lokalizacja

Nowoczesny akademik jest położony przy jednej z głównych ulic miasta łącząc Gdańsk z Sopotem. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Hali widowiskowo – sportowej ERGO Arena oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Lokalizacja zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji Gdańska i wygodny dojazd do plaży i centrum miasta. Okolica posiada bogatą przestrzeń publiczną. Liczne ścieżki rowerowe, obiekty sportowe i tereny zielone sprzyjają rekreacji i odpoczynkowi na łonie natury.

Sposób na inwestycję

Kupno mikroapartamentów z opcją KUP I ZARABIAJ to doskonała lokata kapitału zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Atrakcyjność obiektu i bezpieczna lokata kapitału gwarantują stopę zwrotu z inwestycji w wysokości min. 7% w skali roku. W celu zmaksymalizowania zysku zespół Metropolitan Investment, wyspecjalizowany w usługach doradztwa biznesowego, pomoże w wyborze odpowiedniego apartamentu i zajmie się wynajmem lokalu, bez konieczności angażowania właściciela. Najem mikropartamentów, oparty na krótko i długoterminowych umowach najmu, zapewnia płynność finansową i podnosi rentowność inwestycji.

Więcej informacji: www.olimpijskieapartamenty.pl

Udostępnij artykuł