contact us
Skontaktuj się z nami

Pasja do rynku inwestycyjno-deweloperskiego i wysokie kwalifikacje naszych ekspertów pozwalają trafnie analizować trendy oraz możliwości ekspansji i rozwoju naszego biznesu. Dynamicznie rozwijamy naszą działalność w Polsce, gdzie posiadamy już 7 oddziałów. Obecność firmy w Stanach Zjednoczonych to możliwość poszerzania perspektyw inwestycyjnych w zakresie nieruchomości komercyjnych dla partnerów biznesowych, podmiotów i inwestorów obecnych na rynkach w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

POLSKA

Metropolitan Investment

Metropolitan Investment to pierwszy w Polsce zespół prowadzący projekty inwestycyjno-deweloperskie na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Realizujemy niszowe projekty w obszarze o największym potencjale zwrotu. Działamy innowacyjnie tworząc atrakcyjne dla inwestora indywidualnego produkty przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszego wsparcia ich rozwoju.

build.jpg

STANY ZJEDNOCZONE

Metropolitan Investment LLC

Działalność spółki w Stanach Zjednoczonych obejmuje kilka obszarów, w tym: kompleksowe, profesjonalne doradztwo na rynku nieruchomości komercyjnych zarówno w zakresie inwestycji, jak i komercjalizacji powierzchni, a także doradztwo w zakresie analizy rynku, lokalizacji oraz wyceny nieruchomości na rynku amerykańskim i polskim dla polskich i amerykańskich partnerów biznesowych.

zdjecie_stany_v1.png