contact us
Skontaktuj się z nami

Pasja do rynku inwestycyjno-deweloperskiego i wysokie kwalifikacje naszych ekspertów pozwalają trafnie analizować trendy oraz możliwości ekspansji i rozwoju naszego biznesu. Dynamicznie rozwijamy naszą działalność w Polsce, gdzie posiadamy już 7 oddziałów. Obecność firmy w Stanach Zjednoczonych to możliwość poszerzania perspektyw inwestycyjnych w zakresie nieruchomości komercyjnych dla partnerów biznesowych, podmiotów i inwestorów obecnych na rynkach w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

POLSKA

Metropolitan Investment

Metropolitan Investment to pierwszy w Polsce zespół prowadzący projekty inwestycyjno-deweloperskie na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Realizujemy niszowe projekty w obszarze o największym potencjale zwrotu. Działamy innowacyjnie tworząc atrakcyjne dla inwestora indywidualnego produkty przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszego wsparcia ich rozwoju.

build.jpg

STANY ZJEDNOCZONE

Metropolitan Investment LLC

Działalność spółki w Stanach Zjednoczonych obejmuje kilka obszarów, w tym: kompleksowe, profesjonalne doradztwo na rynku nieruchomości komercyjnych zarówno w zakresie inwestycji, jak i komercjalizacji powierzchni, a także doradztwo w zakresie analizy rynku, lokalizacji oraz wyceny nieruchomości na rynku amerykańskim i polskim dla polskich i amerykańskich partnerów biznesowych.

build_and_flag.jpg

Metropolitan Investment Property Management LLC

Wspiera Klientów w procesie obsługi, kontroli i nadzoru na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Specjalizuje się w zarządzaniu majątkiem osobistym, zasobami w postaci sprzętu i narzędzi oraz kapitału materialnego, nabywanymi i wykorzystywanymi do budowy oraz utrzymania obiektu. Angażuje procesy, struktury oraz zasoby ludzkie potrzebne do zarządzania cyklem życia posiadanych własności, włączając w to zakup, kontrolę, odpowiedzialność, utrzymanie, eksploatację i dyspozycję.

shutterstock_1032779890.jpg

Metropolitan Investment International Realty LLC

Obejmuje obszar pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi w zakresie zabudowy jedno- i wielorodzinnej. Wspiera proces obrotu nieruchomościami w stanie deweloperskim, jak i z rynku wtórnego, a także gruntów. Świadczy usługi w zakresie nieruchomości korporacyjnych.

shutterstock_794990446.jpg

Metropolitan Investment Commercial Advisors LLC

Spółkę tworzy grupa specjalistów, których znajomość rynku deweloperskiego, prawnego, architektonicznego oraz środowiska kontrahentów w całych Stanach Zjednoczonych pozwala na uzyskanie dostępu do wyjątkowych ofert w obszarze najbardziej prestiżowych inwestycji komercyjnych. Celem zespołu jest dostarczanie pozyskanych ofert klientom i doradztwo w ich zakresie.

shutterstock_12.jpg

Metropolitan Investment Title Insurance Agency LLC

To zespół ekspertów specjalizujących się w finalizacji transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości. Celem działalności spółki jest weryfikacja legalności tytułu własności do nieruchomości, a następnie zapewnienie ubezpieczenia tytułu prawnego nieruchomości. Ponadto Metropolitan Title utrzymuje rachunki powiernicze zawierające środki potrzebne do realizacji transakcji.

shutterstock_339364181.jpg