9 listopada 2017

Udostępnij artykuł

Nowy obiekt handlowy w Wiśle – inwestycja Metro Park

W czwartek 9 listopada br. został otwarty pierwszy w regionie park handlowy Metro Park. Zainteresowanie mieszkańców i lokalnych mediów było ogromne. Najemcy przygotowali w dniu otwarcia wyjątkowe rabaty, konkursy z nagrodami oraz atrakcje dla najmłodszych.

Struktura obiektu handlowego

Największym zainteresowaniem wśród lokalnych mieszkańców cieszył się dyskont spożywczy LIDL, który w dniu otwarcia przygotował piknik rodzinny oraz specjalną ofertę dla swoich klientów. Ponadto, każdy z kupujących miał możliwość skosztowania przysmaków z grilla oraz aromatycznej kawy. Za zakupy w sklepach ROSSMANN klienci otrzymywali dodatkowo kosmetyczne niespodzianki, a w sklepach takich jak CCC, Martes Sport oraz TOP SECRET na klientów czekały wyjątkowe rabaty nawet do -70%. Przybyli goście mieli okazję zmierzyć swoich sił w konkursach organizowanych przez ROSSMANN, Martes Sport oraz Media Expert, w tym m.in. kole fortuny, strzelaniu z łuku, czy zabaw sprawnościowych. Najlepsi zostali obdarowani sprzętem sportowym, AGD, zestawami kosmetyków oraz bonami na zakupy. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych. W strefie dziecięcej Lidla odbywały się liczne gry i zabawy, malowanie buziek oraz niespodzianki.

Budowa parku handlowego rozpoczęła się w maju 2016 roku. Inwestycja powstała przy skrzyżowaniu ulicy Ustrońskiej oraz Jawornik w Wiśle. Wśród najemców powierzchni handlowej ok. 4 tys. m² znajdują się takie firmy jak LIDL, ROSSMANN, Media Expert, Martes Sport, CCC, Apteka Główna Wisła oraz TOP SECRET. W ramach projektu powstało także ok. 140  komfortowych i bezpłatnych miejsc parkingowych.

Struktura obiektu handlowego opiera się na długoterminowych umowach najmu, a symulacja stopy zwrotu zakłada zysk z inwestycji na poziomie kilkunastu procent. Obiekt został oddany w listopadzie 2017 r.

O Metropolitan Investment

Inwestycja zrealizowana została przez firmę dewelopersko – inwestycyjną Metropolitan Investment S.A. Jest to pierwszy w Polsce zespół prowadzący projekty na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Deweloper oferuje unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie ukończonymi projektami.

 

Udostępnij artykuł