15 kwietnia 2019

Udostępnij artykuł

Metropolitan Story Day w Warszawie

Ponad 70 osób uczestniczyło w ostatnim Metropolitan Story Day, który odbył się 4 kwietnia br. w Warszawie. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Metropolitan Investment oraz goście zainteresowani zarabianiem na nieruchomościach handlowych. Tym razem wydarzenie miało miejsce w Domu Volvo Warszawa.  

W otoczeniu luksusowych samochodów i w gronie najlepszych ekspertów od inwestowania odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu Metropolitan Story Day. Podczas wydarzenia, kilkudziesięciu gości wysłuchało prezentacji dotyczącej działalności Metropolitan Investment. O filozofii i strategii spółki specjalizującej się w prowadzeniu projektów nieruchomościowych, opowiedział Łukasz Włodarczyk, Prezes Zarządu Metropolitan Investment.

Spotkanie było okazją do zaczerpnięcia informacji na temat możliwości inwestowania w nieruchomości handlowe oraz sposobów realizowania projektów przez Metropolitan Investment. Część oficjalna wydarzenia zakończyła się dyskusją, w której doradcy inwestycyjni odpowiadali na pytania gości. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z trendami na rynku nieruchomości oraz networking i rozmowę  ekspertami z obszaru inwestowania w nieruchomości komercyjne.

Wyjątkowej oprawy wydarzeniu nadało miejsce spotkania – Dom Volvo Warszawa, czyli siedziba autoryzowanego dealera Volvo w Warszawie i partnera Metropolitan Investment.

Udostępnij artykuł