12 czerwca 2018

Udostępnij artykuł

Metropolitan Investment S.A. nagrodzony za innowacyjność

Metropolitan Investment otrzymał nagrodę „Pióro Biznesu” w kategorii Innowacyjność – nowe koncepcje biznesowe, przyznawaną przez Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak-Business”.

W uzasadnieniu nagrody pod uwagę wzięte zostało przede wszystkim wizjonerskie podejście firmy do biznesu połączone z pasją do innowacji i inwestowania w nieruchomości, które stały się impulsem do rozwoju nowatorskiego modelu biznesowego.

Gala odbyła się 11 czerwca w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Nagroda została wręczona przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, przy udziale przedstawicieli Rady Miasta Krakowa, Parlamentu, a także małopolskich przedsiębiorców i organizacji kupieckich. Wśród nagrodzonych, obok Metropolitan Investment znalazła się między innymi firma Murapol S.A.

Nagrody Pióro Biznesu

Nagrody „Pióro Biznesu” są wręczane przez Stowarzyszenie Krak Business od 2006 roku, jako wyraz uznania dla przedsiębiorców za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, wprowadzanie innowacji, umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem oraz rzetelność i uczciwość w biznesie.

Udostępnij artykuł