31 października 2019

Udostępnij artykuł

Metropolitan Business Night w V.A. Gallery Poland

Co łączy sztukę, wino i nieruchomości? Każdy z wymienionych sektorów wiąże się z możliwością osiągania imponujących zysków z inwestycji. O tym, jak wykorzystać ich potencjał rozmawiali uczestnicy ostatniego Metropolitan Business Night, który odbył się w wyjątkowym otoczeniu w V.A. Gallery Poland w Poznaniu.  

„Czy to czas na inwestycje alternatywne? Sztuka, nieruchomości, wino jako sposób na lokowanie kapitału” – pod takim tytułem 10 października br. w poznańskiej galerii sztuki odbyła się dyskusja, w której wzięli udział przedstawiciele trzech obiecujących branż na rynku inwestycyjnym. Rozmowa o sztuce, winie i nieruchomościach jako alternatywnych sposobach na inwestowanie zdominowała spotkanie, w którym wiedzę i doświadczenia wymieniali Violetta Kowalczyk – członek zarządu firmy Metalmex i właścicielka V.A. Gallery, Robert Jaś – Przewodniczący Rady Nadzorczej Metropolitan Investment oraz Robert Mielżyński – właściciel Wine Barów w Warszawie i Poznaniu. Podczas prezentacji możliwości inwestycyjnych, goście wskazywali na potencjał, który drzemie w poszczególnych modelach oraz odpowiadali na liczne pytania z sali.

Miniony Metropolitan Business Nigdy zyskał niecodzienną oprawę, dzięki temu, że odbył się w wyjątkowym wnętrzu V.A. Gallery Poland w Poznaniu – miejscu, które od lat łączy świat sztuki i biznesu. Po zakończeniu ciekawej dyskusji uczestnicy mieli okazję do prowadzenia rozmów kuluarowych i degustacji wyśmienitych win pochodzących z Wine Barów Roberta Mielżyńskiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Udostępnij artykuł