12 czerwca 2018

Udostępnij artykuł

Metropolitan Business Night w Cricotece

Wyjątkowa przestrzeń i naprawdę szybkie samochody. W takim niecodziennym otoczeniu spotkali się uczestnicy ostatniego Metropolitan Business Night w Krakowie. Podczas tego cyklicznego wydarzenia przedstawiciele Metropolitan Investment oraz partnerzy biznesowi firmy odbyli inspirującą debatę o rynku nieruchomości, a przy okazji obejrzeli pokaz samochodów sportowych marki Alpine. Wszystko to miało miejsce w Cricotece – obiekcie, który w 2014 roku został finalistą plebiscytu architektonicznego BRYŁA ROKU. 

Minione spotkanie Metropolitan Business Night, które odbyło się 29 maja 2018 roku, upłynęło pod znakiem dyskusji na temat hossy na rynku nieruchomości oraz sposobów zarządzania portfelem inwestycyjnym klientów indywidualnych. W debacie wzięli udział branżowi eksperci: Łukasz Włodarczyk (Prezes Zarządu Metropolitan Investment S.A.), Rafał Kroczak (Dyrektor ds. analiz Metropolitan Investment S.A.) oraz Krzysztof Marzyński (CRIDO). Dyskutowano przede wszystkim o perspektywach inwestowania w nieruchomości dochodowe, dywersyfikacji portfela, a także możliwiej stopie zwrotu z inwestycji.

Jak zwykle uczestnicy Metropolitan Business Night mogli spodziewać się wielu atrakcji. Podczas spotkania w Krakowie, swój pokaz miała francuska marka samochodów sportowych – Alpine, która po  dwóch dekadach nieobecności wraca na rynek z modelem A110. Jedyny salon Alpine w tej części Europy znajduje się w Katowicach. Oprócz udziału w prezentacji marki, goście mogli także skorzystać z jazdy testowej. Więcej informacji o marce: www.katowice.alpinecars.com

Wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowym miejscu

Na miejsce spotkania wybrano nieprzypadkowy obiekt. Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora – Cricoteka, to ciekawa przestrzeń na terenie Starego Podgórza, która łączy w sobie zabytkowe zabudowania dawnej elektrowni i nowoczesny budynek, w którym mieści się galeria. Całość nawiązuje do postindustrialnego charakteru tej części Krakowa. Projekt został zainspirowany twórczością Tadeusza Kantora i jest hołdem złożonym wielkiemu artyście.

Metropolitan Business Night to cykl wyjątkowych spotkań biznesowo-edukacyjnych, organizowanych przez Metropolitan Investment S.A., które służą pogłębianiu wiedzy na temat rynku nieruchomości oraz budowaniu długotrwałych relacji. Wieczór biznesowy w Krakowie uświetnił występ Pauliny Szarek.

Partnerami wydarzenia byli: Harvard Business Review, CRIDO, Property News.pl, Alpine, CHIVAS, Cricoteka, Diamentowa Ochrona Lakieru, Gorilla Agency oraz Nosalowy Dwór.

 

Udostępnij artykuł