16 listopada 2017

Udostępnij artykuł

Metro Park Biała Podlaska oddany do użytkowania

We wtorek 14 listopada br. został otwarty nowy obiekt w Białej Podlaskiej. Podczas wielkiego otwarcia parku handlowego Metro Park przy ul. Jana III Sobieskiego 14 odbyły się liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Z tej okazji najemcy przygotowali też wyjątkowe rabaty dla klientów. Inwestycja została zrealizowana jest przez firmę dewelopersko – inwestycyjną Metropolitan Investment S.A.

Atrakcje i wyjątkowe rabaty dla klientów

Dzień otwarty zgromadził tłumy klientów na terenie nowego obiektu handlowego. Wśród sklepów cieszących się największym zainteresowaniem był NEONET ze specjalną ofertą oraz bonami na zakupy o wartości do 500zł. Na klientów czekały na miejscu także m.in. wyjątkowe rabaty KS SPORT oraz CCC, koło fortuny z nagrodami, konkursy i zabawy dla dzieci. ROSSMANN przygotował także stoisko kosmetyczne z poradami i konsultacjami specjalistów oraz upominki kosmetyczne dla klientów dokonujących zakupów.

O inwestycji

Metro Park Biała Podlaska składa się z zespołu budynków handlowo – usługowych przy ul. Jana III Sobieskiego 14 w Białej Podlaskiej. Wśród najemców obiektu o łącznej powierzchni handlowej 4 092 m² znajdą się takie firmy jak ROSSMANN, CCC, Pepco, Martes Sport, KS SPORT, Neonet, KIK. W grudniu br. do najemców dołączy także długo wyczekiwany sklep z zabawkami i akcesoriami dla dzieci – SMYK. W ramach projektu powstało również ponad 110 komfortowych i bezpłatnych miejsc parkingowych.

Metro Park Biała Podlaska jest już kolejną ukończoną inwestycją w modelu retail park wśród zrealizowanych inwestycji handlowych przez Metropolitan Investment S.A. Struktura obiektu opiera się na długoterminowych umowach najmu ze stabilnymi najemcami. To daje możliwość inwestorom zaangażowanym w projekt otrzymania wysokiej stopy zwrotu z inwestycji.

Istotna z naszego punktu widzenia jest także znacząca pozycja obiektu Metro Park na rynku lokalnym. Doskonała lokalizacja inwestycji oraz bogata oferta marek niedostępnych dotychczas w regionie Podlasia domyka przestrzeń handlową w mieście. Znajomość specyfiki danego miasta, potencjału zakupowego i nawyków zakupowych klientów stwarza możliwości otwierania takich obiektów handlowych, które są w stanie spełnić oczekiwania zarówno najemców, jak i społeczności lokalnej. – komentuje Łukasz Włodarczyk, prezes zarządu Metropolitan Investment S.A.

O Metropolitan Investment

Inwestycja realizowana jest przez firmę dewelopersko – inwestycyjną Metropolitan Investment S.A. Jest to pierwszy w Polsce zespół prowadzący projekty na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Deweloper oferuje unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie ukończonymi projektami.

Generalnym wykonawcą projektu był STRABAG – lider w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii, realizujący na świecie ponad 15 tys. projektów rocznie.

Udostępnij artykuł