contact us
Skontaktuj się z nami

Specjalizując się w różnych branżach tworzymy zgrany team, kreujący środowisko przyjazne indywidualnemu rozwojowi i spełnianiu biznesowych pasji.

POZNAJ NASZE WARTOŚCI

JAK DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW

Opieka medyczna Medicover
Codzienne świeże owoce
Pakiet multisport
System kafeteryjny
Zniżki u naszych partnerów
Wewnętrzny system szkoleń
Nauka języków obcych

Dołącz do nas i rozwijaj z nami innowacyjny model biznesowy Metropolitan Investment

Chcę rozwijać
Relacje z klientem
Chcę rozwijać
Projekty inwestycyjne i organizację

Metropolitan Investment

Jako firma inwestycyjno-deweloperska skutecznie otwieramy możliwości w zakresie zarabiania na nieruchomościach umożliwiając klientom współuczestniczenie w projektach opartych o krótko- i długoterminowe umowy najmu. Z sukcesem rozwijamy projekty w segmencie nieruchomości komercyjnych, takie jak obiekty handlowe, apartamenty i prywatne akademiki.

Dowiedz się więcej
bitmap.jpg

Poznaj naszych ekspertów

Metropolitan Investment tworzy zgrany zespół specjalistów w działach sprzedaży, komercjalizacji, marketingu, operacji oraz prawnym kreując środowisko przyjazne indywidualnemu rozwojowi i spełnianiu biznesowych pasji.

Dowiedz się więcej
bitmap-1.jpg
Jako firma inwestycyjno-deweloperska skutecznie otwieramy możliwości w zakresie zarabiania na nieruchomościach umożliwiając klientom współuczestniczenie w projektach opartych o krótko- i długoterminowe umowy najmu. Z sukcesem rozwijamy projekty w segmencie nieruchomości komercyjnych, takie jak obiekty handlowe, apartamenty i prywatne akademiki. Dowiedz się więcej
Metropolitan Investment tworzy zgrany zespół specjalistów w działach sprzedaży, komercjalizacji, marketingu, operacji oraz prawnym kreując środowisko przyjazne indywidualnemu rozwojowi i spełnianiu biznesowych pasji. Dowiedz się więcej