contact us
Skontaktuj się z nami

Zostań naszym najlepszym Wealth Managerem

Jeśli masz doświadczenie w sektorze Private Banking, a twoi klienci traktują Cię jak partnera biznesowego, a nie sprzedawcę.

Jeśli w świecie biznesu czujesz się jak ryba w wodzie, a dodatkowo interesujesz się sportowymi samochodami, lubisz grać w golfa lub myślisz o tym, by się nauczyć.

Jeśli lubisz wyzwania i potrafisz zaangażować się w projekt, który już dzisiaj zmienia oblicze polskiego rynku finansowego i nieruchomościowego.

group-7.jpg

Chciałbyś w ramach swojej pracy mieć możliwość odwiedzenia najcudowniejszych miejsc na całym świecie, a szeroko rozumiany lifestyle nie ma przed Tobą tajemnic…

…lub jeśli może powyższe kwestię są dla Ciebie pewną nowością, ale czujesz, że będziesz umiał się w nich odnaleźć…

Pracuj z najbardziej wymagającymi klientami, dołącz do grona ekspertów, budując najszybciej rozwijający się brand w Polsce! A Polska to dopiero początek.

bitmap@3x.jpg

Jak rozwijamy sieć sprzedaży?

Metropolitan Investment to zespół najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w Private Bankingu i innych instytucjach, gdzie kluczem do sukcesu są relacje z klientem na najwyższym poziomie. Jesteśmy gotowi spotkać się z wymagającym klientem w każdym miejscu w Polsce, a do naszych Biur zapraszamy w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi.

bitmap@2x.jpg

Stawiamy na rozwój

Każdy z Naszych pracowników ma dostęp do kompleksowego cyklu szkoleń podnoszących zarówno twardą wiedzę rynkową, jak również miękkie umiejętności nawiązywania relacji i utrzymywania wysokiego poziomu obsługi klienta. Mając w ofercie nowoczesną i szeroką paletę produktów inwestycyjnych jesteśmy w stanie zainteresować każdego wymagającego klienta.

bitmap@2x-1.jpg

Wspieramy naszych pracowników na każdym etapie pozyskiwania klientów, negocjacji z inwestorami i umacniania kontaktów, dostarczając im najlepsze produkty, narzędzia pracy, umożliwiając udział w rozmaitych wydarzeniach oraz realizując własne inicjatywy.

  • Nowoczesna i szeroka paleta produktów inwestycyjnych, dzięki której jesteśmy w stanie zainteresować każdego wymagającego klienta. Dokładna analiza rynku i preferencji klientów pozwala nam tworzyć opłacalne projekty.

  • Metropolitan Events – to cykl naszych autorskich eventów, wyjątkowych spotkań, podczas których partnerzy biznesowi spółki mogą posłuchać interesujących prelekcji na temat rynku inwestycyjnego i rynku nieruchomości komercyjnych, a także lepiej poznać dotychczasowe, jak i przyszłe projekty inwestycyjne firmy. Wydarzenia sprzyjają zawiązywaniu i umacnianiu relacji z klientami.

  • Przygotowanie profesjonalnych materiałów marketingowych – jakościowe materiały pomagają przekazać klientowi niezbędny pakiet informacji o realizowanych przez nas projektach i przekonać o ich wartości.

  • Udział w eventach zewnętrznych – bierzemy udział w licznych prestiżowych wydarzeniach lub stajemy się partnerem ważnych imprez o charakterze ogólnopolskim. Dzięki temu docieramy do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów i prezentujemy swoje produkty zainteresowanym inwestorom.

  • Angażowanie partnerów zewnętrznych – w ramach realizowania licznych inicjatyw pozyskujemy partnerów z różnych branż, dzięki czemu poszerzamy zasięg działania i mamy szanse prezentować firmę na kolejnych polach.

  • Udział w debatach rynkowych – nasi eksperci biorą udział w rozmaitych eventach branżowych dotyczących tematyki inwestowania w nieruchomości dochodowe. W ten sposób pokazujemy naszą eksperckość i zyskujemy zaufanie potencjalnych klientów.

aktualnie poszukujemy

stanowisko dział lokalizacja
Wealth Manager Biuro Sprzedaży Gdańsk / Kraków / Łódź / Poznań / Warszawa / Wrocław
Wealth Manager Biuro Sprzedaży Miami
Starszy Specjalista ds. Inwestycji Biuro Sprzedaży Gdańsk / Kraków / Łódź / Poznań / Warszawa / Wrocław
Senior Wealth Manager Biuro Sprzedaży Gdańsk / Kraków / Łódź / Poznań / Warszawa / Wrocław
Wszystkie oferty