Skutecznie rozwijamy projekty z zakresu nieruchomości komercyjnych

Z sukcesem zrealizowaliśmy już 16 obiektów komercyjnych, w tym nieruchomości handlowe, prywatne akademiki i apartamenty wakacyjne.

550 mln

łączna wartość
sprzedanych inwestycji

105 mln

przychodów w 2018r

180

doświadczonych specjalistów

120%

udziałów w projekcie Warszawa garażowa zarezerwowanych w 1 dzień

Tworzymy nowoczesne obiekty handlowe

Tworzymy nowoczesne obiekty handlowe

Nieruchomości handlowe stanowią podstawowy obszar naszej działalności, którą rozwijamy w ramach brandu Metro. Brand Metro to zespół nowoczesnych obiektów handlowych (Galeria Metro, Metro Park, Metro Outlet, Metro Retail) realizowanych kompleksowo w oparciu o doświadczenie najlepszych ekspertów z branży. Bazując na unikalnej strategii biznesowej, tworzymy opłacalne projekty handlowe, które odpowiadają na potrzeby rynku i cieszą się popularnością wśród konsumentów.

W skład brandu Metro wchodzą cztery formaty nieruchomości handlowych:

Strategia działania oparta na unikalnym modelu

Kompleksowe prowadzenie projektów to podstawa naszego działania. Opierając się na dogłębnej analizie rynku, wyborze strategicznych lokalizacji i współpracy z największymi sprawdzonymi najemcami inwestujemy w projekty, które umożliwiają długoterminowe zarabianie i charakteryzują się największą odpornością na wahania rynkowe.

Strategia działania oparta na unikalnym modelu

Pozostałe obszary dzialalności

PRYWATNE AKADEMIKI: Tworzymy obiekty w atrakcyjnych lokalizacjach w sąsiedztwie uczelni, które odpowiadają na zmieniające się preferencje studentów i turystów oraz wykazują duży potencjał w sektorze nieruchomości inwestycyjnych.

APARTAMENTY WAKACYJNE: Oferujemy nieruchomości, w doskonałych turystycznych lokalizacjach, które cieszą się popularnością i przyciągają najemców licznymi udogodnieniami, takimi jak np.: jacuzzi, sauna, prywatna kuchnia i łazienka, parking, serwis techniczny i sprzątający czy klimatyzację.

Obszary działalności
Obszary działalności
Zobacz nasze realizacje

Zobacz nasze realizacje

  • Projekty zrealizowane
  • Projekty w realizacji
ZOBACZ INWESTYCJE

Rozwijamy sieć domów seniorów w USA

Opierając się na doświadczeniu naszych amerykańskich partnerów biznesowych rozpoczynamy w Miami na Florydzie, budowę marki MI Senior Living, w ramach której będziemy realizować projekty w sektorze budownictwa senioralnego, odpornego na wahania koniunkturalne.
Tequesta Senior Housing to pierwszy tego typu projekt, który powstanie w prestiżowej lokalizacji w hrabstwie Palm Beach na Florydzie i jest zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najlepszej opieki i wygodzie pensjonariuszy.

Rozwijamy sieć domów seniorów w USA
Współpraca

Współpraca

Zainteresowały Cię nasze inwestycje? Dowiedz się, jak możemy współpracować!

 

 

 

MOŻLIWOŚCI