Otwieramy możliwości na rynku nieruchomości komercyjnych

Jako Metropolitan Investment skutecznie otwieramy możliwości w zakresie zarabiania na nieruchomościach umożliwiając klientom współuczestniczenie w projektach opartych o krótko- i długoterminowe umowy najmu. Z sukcesem rozwijamy projekty deweloperskie w segmencie nieruchomości komercyjnych, takie jak obiekty handlowe, apartamenty i prywatne akademiki. Działamy aktywnie w Polsce i w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozwijamy projekty z segmentu Senior Housingu.

Jak działamy?

Jak działamy?

Umożliwiamy klientom udział w projektach handlowych usytułowanych w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach, z długoterminowymi umowami, podpisanymi z wiodącymi sieciami handlowymi. Klient angażuje się w wybrany projekt, kupując udziały w spółce kapitałowej i jednocześnie staje się naszym partnerem biznesowym. Zapewniamy kompleksową obsługę projektów, od wyboru lokalizacji i jej analizy po budowę i komercjalizację obiektów, a następnie zarządzanie nimi.

Spotkajmy się, aby porozmawiać o tym, w jaki sposób możemy zrealizować razem kolejny projekt.

Nasze podejście

Od kilku lat skutecznie analizujemy możliwości na rynku komercyjnym 
i diagnozujemy potrzeby inwestorów, co pozwala nam oferować atrakcyjne rozwiązania. Działamy w oparciu o kilka modeli tworząc gotowe projekty komercyjne z najemcami, projekty na gruncie inwestora, lub projekty szyte na miarę.

Gotowe projekty komercyjne z najemcami

Projekty na gruntach Inwestorów

Projekty na życzenie

Współpraca szyta na miarę

Dynamiczny rozwój

W ciągu trzech lat zaufało nam już ponad 1 000 inwestorów. W tym czasie zrealizowaliśmy 16 obiektów komercyjnych, dostarczając tym samym 41 tys. mkw. powierzchni komercyjnej w lokalizacjach o największym potencjale. 
Rozwijamy nieruchomości handlowe pod brandem Metro, które z powodzeniem funkcjonują w Warszawie, Wiśle i Białej Podlaskiej, Biłgoraju czy Kole.

maj

Rozpoczęcie działalności
Metropolitan Inwestment.

lipiec

Start realizacji
pierwszego prywatnego
Akademika

grudzień

Stu partnerów
biznesowych

listopad

Otwarcie Metro Park Wisła

styczeń

Setny pracownik
na pokładzie

sierpień

Operacyjny start oddziału
Metropolitan Investment w USA

wrzesień

7 oddziałów
w Polsce

wrzesień

7 oddziałów
w Polsce

listopad

Pierwszy projekt
w Stanach Zjednoczonych –
Tequesta Senior Housing

listopad

Otwarcie
Metro Park Biłgoraj

luty

Otwarcie obiektu
Gdański Harward

luty

Metropolitan Investment w
Polsce z Certyfikatem Great
Place To Work

Eksperckość i doświadczenie

Eksperckość i doświadczenie

Projektujemy, budujemy, komercjalizujemy, weryfikujemy najemcę, zajmujemy się stroną prawną i finansową, a ostatecznie zarządzamy nieruchomością i zajmujemy się jej promocją. Wszystko to dzięki doświadczonemu zespołowi, który jest w stanie komplementarnie przygotować każdy projekt z zakresu nieruchomości komercyjnych. Nad procesem czuwa ponad 180 ekspertów z dziedziny analiz, finansów, budowy, inwestycji, prawa, komercjalizacji, zarządzania nieruchomościami, marketingu i HR.

NASZ ZESPÓŁ

Ekspansja na rynki zagraniczne

Obecność Metropolitan Investment w Stanach Zjednoczonych to kolejny etap w rozwoju firmy. To możliwość poszerzania grona partnerów biznesowych, a także perspektyw rozwojowych w zakresie nieruchomości komercyjnych dla podmiotów obecnych na rynkach w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych. Działalność w USA rozpoczęliśmy w 2018 r., a już udało nam się stworzyć tam z wiarygodnymi partnerami pierwszą markę obiektów senioralnych MI Senior Living. Poszukujemy również partnerów biznesowych oraz wykorzystujemy potencjał kapitałowy rynku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Mapa świata
Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas indywidualne i partnerskie podejście do każdego z klientów oraz pełna transparentność – nasi partnerzy wiedzą co dzieje się projektem na każdym etapie jego realizacji. Relacje są naszą istotną wartością, dlatego poza codziennym biznesem spotykamy się z gronem naszych partnerów biznesowych podczas turniejów golfowych, wyjazdów na narty i innych aktywności łączących wspólne pasje. Wyjątkowym dopełnieniem relacji z naszymi klientami jest cykl Metropolitan Business Night.