Zatoka Komfortu - Metropolitan
contact us
Skontaktuj się z nami
Zatoka Komfortu daje możliwość połączenia biznesu z odpoczynkiem. Jest miejscem pozwalającym na spędzenie czasu z rodziną, ale również idealnie odpowiada na potrzeby poszukiwania sposobów korzystnego lokowania kapitału.

Komfortowe apartamenty

Komfortowe apartamenty

Zatoka Komfortu oferuje 40 prestiżowych apartamentów wykończonych w standardzie „pod klucz” oraz zwróconych w stronę Zatoki Puckiej. Każdy z nich został zaprojektowany z największą starannością, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Wyjątkowa lokalizacja

Położenie pomiędzy dwoma prestiżowymi kurortami nad Morzem Bałtyckim, w pobliżu portu jachtowego, z niepowtarzalnym widokiem na Zatokę Pucką jest gwarancję nieograniczonych możliwości.

Strefa relaksu z basenem

Zatoka Komfortu została stworzona by zachwycać, ale również by dawać możliwość odprężenia w wyjątkowej przestrzeni z dala od wakacyjnego zgiełku. Odpoczynek jest możliwy nie tylko dzięki malowniczej spokojnej okolicy, ale także zaplanowanej strefie relaksu z basenem.

Rekreacja Sportowa

Zatoka Pucka zwana często „Małym Morzem” to raj dla miłośników fal i wiatru. Na Mierzei Helskiej pasjonaci aktywnego wypoczynku znajdą różne formy spędzenia czasu wolnego.