Metropolitan Investment S.A. – Metro Park Wisła
contact us
Skontaktuj się z nami
Inwestycja obejmuje dwa parterowe budynki z osobnymi wejściami od placu parkingowego położone przy jednej z głównych ulic w mieście. Najemcami obiektu handlowo – usługowego są LIDL, ROSSMANN, Martes Sport, Media Expert, CCC, Apteka Główna oraz TOP SECRET.

Etapy inwestycji:

Etap I
Zawarcie umowy z kluczowym najemcą LIDL Sp. z o.o. – luty 2016 r.

Etap II
Zakup działki – kwiecień 2016 r.

Etap III
Uzyskanie pozwolenia na budowę – październik 2016 r.

Etap IV
Rozpoczęcie prac budowlanych – kwiecień 2017 r.

Etap V
Zakończenie prac budowlanych – sierpień 2017 r.

Etap VI
Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie – wrzesień 2017 r.

Etap VII
Otwarcie obiektu – listopad 2017 r.

 

Inwestycja położona jest w połowie drogi z Ustronia do Wisły. Dostęp do parku handlowego możliwy jest od strony drogi wojewódzkiej nr 941 – ul. Ustrońskiej oraz od ul. Jawornik. Najbliższą zabudowę nieruchomości stanowią osiedle domów jednorodzinnych oraz tereny zalesione.

Dane Liczbowe

Struktura opiera się na długoterminowych umowach najmu, a symulacja stopy zwrotu zakłada zysk z inwestycji na poziomie kilkunastu procent. Dominującym najemcą jest dyskont spożywczy LIDL wyróżniający się na rynku stabilną pozycją biznesową i ekonomiczną.

Nazwa najemcyPowierzchnia
LIDL 2 080m²
Martes Sport 517 m²
CCC 477 m²
Apteka Główna Wisła 135 m²
Media Expert 384 m²
ROSSMANN 378 m²
TOP SECRET 154 m²

Lokalizacja i komunikacja

Wisła to miasto o charakterze wypoczynkowym i turystycznym. Położone w urokliwej dolinie przyciąga turystów licznymi szlakami górskimi, narciarską infrastrukturą i bogatą ofertą hotelową. To sprawia, że oferta handlowa miasta również dostosowuje się do potrzeb przybywających tu ok. 2 mln ludzi rocznie.

Partnerzy

Generalnym wykonawcą projektu był JMS Sp. z o.o. Głównym obszarem działalności firmy jest generalne wykonawstwo obiektów handlowo – usługowych i przemysłowych na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu spółka jest w stanie sprawnie zrealizować różnorodne inwestycje od etapu projektowania przez solidne wykonawstwo z realizacją „pod klucz”, aż po uzyskanie wszystkich, wymaganych przepisami prawa, pozwoleń.

  • Generalnym wykonawcą projektu był JMS Sp. z o.o. Głównym obszarem działalności firmy jest generalne wykonawstwo obiektów handlowo – usługowych i przemysłowych na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu spółka jest w stanie sprawnie zrealizować różnorodne inwestycje od etapu projektowania przez solidne wykonawstwo z realizacją „pod klucz”, aż po uzyskanie wszystkich, wymaganych przepisami prawa, pozwoleń.

17 797 m²
Łącznej powierzchni
7
Liczba najemców
11 tysięcy
Mieszkańców Wisły