Metro Park Biłgoraj - Metropolitan
contact us
Skontaktuj się z nami

Biłgoraj ma charakter regionalnego ośrodka kulturalnego, rekreacyjno – sportowego oraz handlowego. Miasto położone jest w południowej części województwa lubelskiego, 90 km od stolicy województwa – Lublina. Biłgoraj stanowi ważny punkt na szlakach drogowych Warszawa – Lublin – Przemyśl oraz Hrubieszów – Rzeszów – Kraków. Obiekt powstaje w miejscu dobrze skomunikowanym z pozostałą częścią miasta, w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych i dworca PKP. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się osiedla mieszkaniowe, instytucje państwowe, zdrowotne i kulturalne, a także centrum miasta.

7
Najemców
1 936 m²
GLA
27 tys.
Liczba mieszkańców Biłgoraja

Partnerzy

Za koncepcję komercyjną oraz najem powierzchni odpowiada MALLSON Polska posiadająca w swoim portfolio kilkadziesiąt zrealizowanych projektów oraz bogate doświadczenie w komercjalizacji obiektów handlowych. Działalność firmy koncentruje się na pełnym doradztwie obejmującym nieruchomości handlowe oraz procesy inwestycyjne.

  • Za koncepcję komercyjną oraz najem powierzchni odpowiada MALLSON Polska posiadająca w swoim portfolio kilkadziesiąt zrealizowanych projektów oraz bogate doświadczenie w komercjalizacji obiektów handlowych. Działalność firmy koncentruje się na pełnym doradztwie obejmującym nieruchomości handlowe oraz procesy inwestycyjne.

Dane analityczne

Badania GFK Polonia wskazują najbliższe strefy dojazdu w odległości 10 – 30 minut od lokalizacji powstającego obiektu. W strefie dojazdu do 10 minut znajduje się do 28 049 osób, podczas gdy w obszarze strefy dojazdu do 30 minut znajduje się do 57 365 osób.

Strefa dojazduLiczba ludności
do 10 minut 28 049 osób
do 20 minut 40 136 osób
do 30 minut 57 365 osób