Metropolitan Investment S.A. – Metro Park Biała Podlaska
contact us
Skontaktuj się z nami

Metro Park Biała Podlaska obejmuje obiekt handlowo – usługowy o całkowitej powierzchni użytkowej 4 092,76 m². Wśród najemców są firmy takie jak: ROSSMANN, CCC, Pepco, Martes Sport, KS SPORT, NEONET, KIK oraz SMYK. Inwestycja stanowi uzupełnienie istniejącej przestrzeni handlowej przy jednej z głównych ulic w Białej Podlaskiej.

Dane Liczbowe

Struktura finansowa zakłada długoterminowe umowy najmu przy kilkunastoprocentowym zysku. Obiekt został oddany do użytkowania w listopadzie 2017 r.

Nazwa najemcyPowierzchnia
NEONET 429 m²
ROSSMANN 387 m²
PEPCO 526m²
KIK 631 m²
CCC 652 m²
Martes Sport 640 m²
KS SPORT 173 m²
SMYK 395 m²

Lokalizacja i komunikacja

Biała Podlaska to miasto we wschodniej części Polski w województwie lubelskim. W odległości 36 km od miasta przebiega granica państwa z Białorusią. Znajdują się tam przejścia graniczne w Terespolu, Sławatyczach i Kukurykach.

Etapy inwestycji:

Etap I Zakup działki – luty 2017 r.

Etap II Uzyskanie pozwolenia na budowę – styczeń 2017 r.

Etap III Rozpoczęcie prac budowalnych – luty 2017 r.

Etap IV Zakończenie prac budowlanych – listopad 2017 r.

Etap V Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie – listopad 2017 r.

Etap VI Otwarcie obiektu – listopad 2017 r.

Inwestycja znajduje się na skrzyżowaniu ulic Stefana Batorego i Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej na działce o łącznej powierzchni 10 193 m². Metro Park Biała Podlaska położony jest w północnej części miasta nieopodal obwodnicy. Najbliższą zabudowę nieruchomości stanowi osiedle bloków mieszkalnych.

Partnerzy

Vertano realizuje inwestycje handlowe w zakresie przygotowania koncepcji, zarządzania projektem, budową i koordynacją najemców.

PKB Inwest Budowa prowadzi kompleksową działalność usługową w zakresie projektowania i wykonawstwa inwestycji budowlanych, w głównej mierze obiektów handlowych. Oferta spółki obejmuje realizację obiektów przemysłowych i usługowych, doradztwo rozwiązań technicznych oraz projektowanie, wykonawstwo i montaż urządzeń.

  • Vertano realizuje inwestycje handlowe w zakresie przygotowania koncepcji, zarządzania projektem, budową i koordynacją najemców.

  • PKB Inwest Budowa prowadzi kompleksową działalność usługową w zakresie projektowania i wykonawstwa inwestycji budowlanych, w głównej mierze obiektów handlowych. Oferta spółki obejmuje realizację obiektów przemysłowych i usługowych, doradztwo rozwiązań technicznych oraz projektowanie, wykonawstwo i montaż urządzeń.

10 193 m²
Łącznej powierzchni działki
57 tysięcy
Liczba mieszkańców Białej Podlaskiej
8
Liczba najemców