Lokal handlowo-usługowy przy ul. Garażowej - Metropolitan
contact us
Skontaktuj się z nami

Otoczenie inwestycji

Otoczenie inwestycji stanowią  budynki o funkcji biurowo-biznesowej oraz handlowo-usługowej. Nieco dalej mieszczą się placówki edukacyjne. Potencjał zakupowy tkwi zarówno w mieszkańcach pobliskich osiedli mieszkaniowych jak i pracownikach sąsiadujących obiektów komercyjnych.

Lokalizacja inwestycji

Nieruchomość położona jest na obszarze prężnie rozwijającej się dzielnicy, na terenie której realizowane są liczne inwestycje mieszkaniowe. Atutem jest tu rozwojowy charakter Mokotowa, w tym permanentnie zwiększająca się liczba mieszkańców oraz ich potencjał zakupowy. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z pozostałą częścią Warszawy. Doskonałą komunikację zapewnia znajdująca się w pobliżu stacja metra Wierzbno oraz komunikacja autobusowa przy ul. Woronicza i ul. Wołoskiej.

Atuty lokalizacji

  • Sąsiedztwo stacji Metro Wierzbno
  • Potencjał zakupowy mieszkańców dzielnicy Mokotów
  • Sąsiedztwo licznych inwestycji mieszkaniowych oraz budynków o funkcji biurowej
  • Sąsiedztwo stacji benzynowych, które zwiększają ruch wokół inwestycji

O najemcy

Jeronimo Martins Polska S.A. prowadzi detaliczną sprzedaż artykułów spożywczych, przemysłowych, chemii gospodarczej i alkoholu. Najemca podpisał umowę najmu na okres 15 lat. Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce, mającej 2720 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach.