Antalovy Apartamenty Zakopane - Metropolitan
contact us
Skontaktuj się z nami

O inwestycji

Wysoki standard i prestiżowa lokalizacja to główne atuty tej inwestycji. Antalovy Apartamenty Zakopane to obiekt o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 1 770 m², w której przewidziano realizację 29 apartamentów o wysokim standardzie i powierzchniach od 25 do 58 m². Wszystkie odpowiadać będą na potrzeby wymagających gości i zawierać liczne udogodnienia. Mieszkańcy będą tu mieli do swojej dyspozycji strefę rekreacyjną o łącznej Mieszkańcy Antalovy Apartamenty Zakopane będą mieli do swojej dyspozycji strefę rekreacyjną o łącznej powierzchni 75 m², wyposażoną w sauny, jacuzzi, sprzęt do ćwiczeń oraz miejsce do odpoczynku. Antalowy Apartamenty Zakopane, powstaje w centrum miasta w pobliżu największych atrakcji i jednocześnie z pięknym widokiem na góry.

Atrakcyjna lokalizacja

Antalovy Apartamenty Zakopane to inwestycja o atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta przy ul. Jagiellońskiej i w pobliżu głównych atrakcji turystycznych. Mieszkańcy apartamentów mają do swojej dyspozycji zlokalizowany po przeciwnej stronie ulicy Aqua Park Zakopane. Rozrywkowa i gastronomiczna część miasta znajduje się na Krupówkach Zakopanego w odległości zaledwie 850 metrów od apartamentu. Wygodna lokalizacja obiektu umożliwia szybki transport na dworzec PKP, który oddalony jest jedynie 500 metrów od nieruchomości. Miłośnicy sportów zimowych, w odległości zaledwie 3,5 km, mają do dyspozycji najpopularniejsze trasy zjazdowe, takie jak: kompleks narciarski Nosal, Kasprowy Wierch czy Polana Szymoszkowa.

Wypoczynek przez cały rok

Zakopane to nie tylko zimowa stolica Polski, ale także jedno z najpiękniej położonych miast w kraju, które przez cały rok przyciąga turystów i entuzjastów aktywnego wypoczynku. Pełne atrakcji zarówno zimą jak i latem, stanowi idealną bazę wypadową do pieszych wędrówek po górach oraz ośrodek, który oferuje narciarzom doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa. To tutaj zatrzymuje się najwięcej turystów, także tych z zagranicy, którzy decydują się wypoczywać w górach.

29
apartamentów o powierzchni od 25 – 58 m²
1 770 m²
łącznej powierzchni użytkowej
75 m²
powierzchni strefy rekreacyjnej