16 lutego 2018

Udostępnij artykuł

Metropolitan Investment S.A. partnerem Gali Evening „Pracodawców Pomorza”

26 stycznia br. w gdańskim Amber Expo odbyła się Gala Evening „Pracodawców Pomorza”, największe i najbardziej znaczące wydarzenie biznesowe dla przedsiębiorców wspomnianego regionu. Podczas wydarzenia, co roku, laury zdobywają najaktywniejsi i najprężniej działający pracodawcy pomorza, którzy osiągnęli silną pozycję na międzynarodowych rynkach i mogą pochwalić się godnymi pozazdroszczenia wynikami gospodarczymi. Partnerem wydarzenia był Metropolitan Investment S.A oraz Diamentowa Ochrona Lakieru.

Najbardziej wartościowi przedsiębiorcy i pracodawcy pomorza wyróżnieni

Wydarzenie było połączone z finałem konkursu „Pomorski Pracodawca Roku”, jednego z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez środowisko biznesowe na pomorzu. Wspomniany tytuł otrzymują osoby i firmy, które uzyskały imponujące wyniki finansowe, ale wyróżniają się także wzorowym podejściem do rozwoju i przestrzegania zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wierzymy w sukces biznesu opartego o silne relacje, skuteczność i dążenie do nieustannego rozwoju. Z pełnym zaangażowaniem i pasją śledzimy innowacyjne rozwiązania nie tylko na rynku nieruchomości, ale także w generalnie pojętej nowoczesnej przedsiębiorczości. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią wydarzenia, które docenia pracodawców i firmy wpływające na kondycję oraz rozwój gospodarczy pomorskiego regionu w ponadprzeciętny sposób – mówi Robert Jaś, wiceprezes Metropolitan Investment S.A.

Podczas Gali Evening „Pracodawców Pomorza” przyznane zostały również inne prestiżowe nagrody dla pomorskiego biznesu, takie jak: Nagroda Gospodarcza „Złoty Oxer”, „Premium Cooperatio” czyli Nade Wszystko Współpraca, „Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie”, a także „Pracodawca Roku 2017”.

Spotkanie biznesu, kultury, nauki i polityki

Tegoroczna gala zgromadziła ponad 700 przedstawicieli świata biznesu, kultury i nauki. Nie zabrakło także reprezentantów władz państwowych, korpusu dyplomatycznego, polityków, samorządowców, jak i dziennikarzy z kluczowych pomorskich redakcji. Gościem specjalnym wydarzenia był prof. Jerzy Stuhr – wybitny aktor, reżyser i wieloletni Rektor Akademii Teatralnej w Krakowie, którego kreacje aktorskie w teatrze i na dużym ekranie przyciągają kolejne pokolenia oddanych widzów.

Zdjęcia: Kosycarz Foto Press i Express Biznesu

Udostępnij artykuł