contact us
Skontaktuj się z nami

W Metropolitan Investment dbamy o relacje z partnerami biznesowymi i pracownikami. Umacniamy je przede wszystkim poprzez wspólne spotkania i inicjatywy. Dlatego organizujemy rozmaite wydarzenia, które sprzyjają nawiązywaniu kontaktów, współpracy, bliższemu spotkaniu z kulturą organizacyjną firmy oraz jej strategią. Dodatkowo nasze eventy są doskonałym źródłem promocji oraz komunikacji z klientami.

Metropolitan Business Night

Metropolitan Business Night

Metropolitan Business Night to cykl spotkań opartych na formule zamkniętych, ekskluzywnych wieczorów biznesowych. Spotkaniom towarzyszą krótkie panele wiedzy dotyczące trendów rynku inwestycyjnego, przedsiębiorczości, perspektyw rozwoju firm oraz prawa gospodarczego. Imprezy odbywają się w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

Metropolitan Story

Metropolitan Story to cykl spotkań organizowanych dla partnerów biznesowych spółki, podczas których goście poznają filozofię marki Metropolitan Investment. Każde spotkanie upływa w duchu degustacji wyśmienitych win i organizowane jest w miejscach słynących z produktów wysokiej jakości, pochodzących z najlepszych winnic. Wyjątkowa atmosfera spotkań sprzyja zawiązywaniu relacji.

Metropolitan Story

Śniadania dla inwestorów

Śniadania dla inwestorów

Śniadania biznesowe Metropolitan Investment to cykl wydarzeń, podczas których partnerzy biznesowi Spółki mogą posłuchać interesujących prelekcji na temat rynku inwestycyjnego i rynku nieruchomości komercyjnych, a także lepiej poznać dotychczasowe, jak i przyszłe projekty inwestycyjne firmy. To także idealna okazja do spotkań z partnerami biznesowymi.

Sekcja 1 - tytul

Z sukcesem funkcjonujemy na kilku zagranicznych rynkach, na których realizujemy dochodowe projekty nieruchomościowe. Poszerzając zasięg działania za każdym razem odpowiadamy na lokalne potrzeby, dostosowując ofertę do określonego rynku.

Sekcja 1 - tytul