10 lipca 2017

Udostępnij artykuł

Dzień otwarty na Osiedlu Wilanówka

W sobotę 8 lipca br. odbył się Dzień otwarty na powstającej inwestycji prestiżowych domów jednorodzinnych Osiedle Wilanówka. Organizatorem wydarzenia była firma dewelopersko – inwestycyjna Metropolitan Investment S.A.

Możliwość zapoznania się z ofertą domów, zobaczenia gotowych aranżacji wnętrz oraz liczne atrakcje dla dzieci – podczas dnia otwartego na Osiedlu Wilanówka każdy znalazł coś dla siebie. Niepowtarzalna okazja wejścia na zamknięty teren inwestycji zgromadziła zainteresowanych przy ul. Rosy 21 na warszawskim Wilanowie.

Odwiedzający podziwiali architekturę budynków, które łączą nowoczesność i funkcjonalne rozwiązania z kameralną zabudową osiedla. W trakcie spotkań goście mieli okazję zapoznać się z aktualną ofertą domów, jak również sięgnąć porad ekspertów i architektów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gogle VR, które obrazowały aranżacje wnętrz wykończonych pod klucz.

Piękna słoneczna aura oraz zielona okolica rezerwatu Wilanówki umilały czas spędzony na terenie Osiedla Wilanówka. Atmosfera rodzinnego osiedla sprzyjała także zabawom dla najmłodszych. Organizator zapewnił liczne atrakcje dla dzieci, w tym plac zabaw, malowanie buziek i animacje. Dziękujemy za przybycie zainteresowanym.

Osiedle Wilanówka

Osiedle Wilanówka to osiedle 16 domów jednorodzinnych położone w części willowej Warszawy przy ul. Rosy 21. Znaczącym walorem miejsca jest obecność wielu rezerwatów przyrody, parków i jezior ze słynnym kompleksem pałacowym na czele. Rozległe tereny zielone sprzyjają rekreacji i odpoczynkowi na łonie natury. W okolicy znajduje się wiele tras rowerowych i biegowych. Budowa osiedla została rozpoczęta 27.06.2016 r. i realizowana będzie w dwóch etapach. Pierwsze trzy domy zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2017 r., a kolejne pięć – w IV kwartale 2017 r.

Więcej informacji: www.osiedlewilanowka.pl

Zdjęcia: Sergiusz Lenartowicz

Udostępnij artykuł