19 września 2017

Udostępnij artykuł

Dni Otwarte na Osiedlu Wilanówka

W weekend 16 i 17 września br. odbyły się Dni Otwarte na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych Wilanówka. Inwestycję na warszawskim Wilanowie realizuje firma dewelopersko-inwestycyjna Metropolitan Investment

Możliwość wejścia do domu pokazowego wykończonego „pod klucz” oraz gotowego domu z programu „Dom marzeń” zebrały zainteresowanych na Osiedlu Wilanówka we wrześniowy weekend. Na powstającej inwestycji uczestnicy mieli możliwość odbycia spotkań z architektami, zobaczenia gotowych aranżacji wnętrz oraz materiałów wykończeniowych klasy premium.

Jesienna aura oraz zielona okolica rezerwatu przyrody sprzyjały w pełni poznaniu klimatu powstającej inwestycji. Projekty domów oraz aranżacji osiedla zostały zrealizowane Hernana Gomeza – Studio Gomez, a generalnym wykonawcą jest wilanowska firma Kamkord Sp. z o.o. posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w budowaniu tego typu inwestycji. Partnerem wydarzenia była firma Coquille.

Dom 235 m²

Dom o powierzchni 235 m² to budynek jednopiętrowy w nowoczesnej i funkcjonalnej zabudowie. Na parterze znajduje się salon połączony z jadalnią, kuchnia, gabinet, łazienka, garderoba oraz pomieszczenia gospodarcze. Czteropokojowe piętro domu zawiera dwie, osobne łazienki oraz garderobę. Dodatkowo, projekt został wzbogacony o powierzchnię dwóch tarasów o łącznej powierzchni ponad 31m². Duży garaż, mieszczący się na przy wejściu do budynku, posiada dwa miejsca parkingowe.

Dom 270 m²

Dom obejmuje dwie kondygnacje o łącznej powierzchni 270m². Na parterze znajduje się duży i dobrze doświetlony hol, przestronny salon z wyjściem na taras, gabinet, kuchnia, jadalnia, spiżarnia, łazienka oraz pomieszczenia gospodarcze. Garaż posiada dwa miejsca parkingowe. Piętro domu obejmuje trzy pokoje, dwie garderoby oraz dużą łazienkę. Dodatkowym atutem są trzy, przestronne tarasy położone na dwóch kondygnacjach budynku o łącznej powierzchni ponad 53 m².

Osiedle Wilanówka

Inwestycja prestiżowego osiedla domów jednorodzinnych powstaje przy ul. Rosy 21 na warszawskim Wilanowie. Budowa osiedla rozpoczęła się w czerwcu 2016 r. i realizowana jest w dwóch etapach. Pierwsze trzy domy zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2017 r., a kolejne pięć – w IV kwartale 2017 r. Na terenie Osiedla Wilanówka powstaje łącznie 16 domów o powierzchniach 235 oraz 270 metrów kwadratowych. W sprzedaży zostały już ostatnie domy.

Więcej informacji: www.osiedlewilanowka.pl 

Zdjęcia: Sergiusz Lenartowicz

Udostępnij artykuł