4 października 2018

Udostępnij artykuł

Metropolitan Investment z sześcioma oddziałami w Polsce – dołącza Wrocław i Łódź

W związku z dynamicznym rozwojem, Metropolitan Investment otwiera dwa nowe oddziały w Polsce. Do obecnych lokalizacji dołączają kolejne biura we Wrocławiu i Łodzi. Spółka systematycznie poszerza obszar działania, otwierając w ten sposób rynek nieruchomości komercyjnych dla inwestorów z całej Polski.

Metropolitan Investment to zespół prowadzący projekty inwestycyjno-deweloperskie na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Firma stawia na wzrost w miastach rozwijających się oraz w takich, w których istnieje duży potencjał do prowadzenia przyszłych projektów nieruchomościowych.

– Otwarcie biur we Wrocławiu i Łodzi to kolejny krok milowy naszej działalności – komentuje Łukasz Włodarczyk, Prezes Zarządu Metropolitan Investment. – Dynamiczny rozwój firmy i poszerzanie obszaru działania jest potwierdzeniem stałego zainteresowania naszymi produktami, jaki obserwujemy od początku działalności. Wraz z rozwojem Metropolitan Investment na nowych lokalnych rynkach zamierzamy poszerzać grono naszych Klientów we Wrocławiu. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom dajemy im możliwość inwestowania w dochodowe nieruchomości komercyjne – dodaje.

Metropolitan Investment to spółka inwestycyjno-deweloperska, która specjalizuje się w realizacji projektów komercyjnych dla klientów indywidualnych. Firma od ponad dwóch lat rozwija swój biznes w Polsce prowadząc projekty na obszarze całego kraju. Dwa nowe oddziały spółki to odpowiedź na potrzeby wielu inwestorów indywidualnych oraz szansa na zagospodarowanie potencjału drzemiącego w lokalnych rynkach. Poszerzając obszar swojego działania do sześciu oddziałów w całej Polsce, Metropolitan Investment potwierdza swoją obecność w przeważającej części kraju i buduje przewagę konkurencyjną na rynku.

Nowe oddziały w Polsce

Oficjalne otwarcie biura we Wrocławiu odbyło się 3 października 2018 r. Nowe biuro spółki mieści się w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta, w Biurowcu „Pegaz” przy styku ulic Ruskiej i Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu. Docelowo w miarę poszerzania działalności, oddział składać się będzie z kilkunastu osób zorientowanych na zdobywanie klientów i obsługę inwestorów w zakresie oferowania produktów Spółki.

– Widzimy duży potencjał dla rozwoju naszego biznesu we Wrocławiu i Łodzi – mówi Tomasz Kozioł, Dyrektor Sprzedaży Metropolitan Investment.  – Dlatego uruchamiamy tu swoje biura, by móc jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku i oferować nasze rozwiązania inwestorom, którzy poszukują alternatywy w sposobie pomnażania kapitału. Dzięki zespołowi doświadczonych specjalistów będziemy docierać do dużego grona nowych klientów i wielu lokalnych inwestorów – dodaje.

Pod koniec października zaplanowano również oficjalne otwarcie biura Metropolitan Investment w Łodzi. Oddział, znajduje się w nowo otwartym, nowoczesnym biurowcu Ogrodowa 8 Office przy ul. Ogrodowej w centrum Łodzi. Obecnie trwają już ostatnie przygotowania do uruchomienia placówki.

Udostępnij artykuł