contact us
Skontaktuj się z nami

Warszawa

Specjalista ds. PR

O NAS

Metropolitan Investment jest pierwszym w Polsce zespołem prowadzącym projekty inwestycyjno – deweloperskie na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego.

Oferujemy unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie projektami.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja działań strategii komunikacji w zakresie public relations
  • Przygotowanie informacji prasowych, broszur, prezentacji
  • Koordynacja zamówień marketingowych
  • Przygotowanie materiałów marketingowych na potrzeby projektów nieruchomościowych (foldery, prezentacje, mailingi)
  • Wsparcie aktualizacji treści na stronie internetowej firmy oraz poszczególnych projektów
  • Prowadzenie komunikacji w social media oraz bieżąca obsługa profili
  • Współpraca w zakresie tworzenia kampanii reklamowych
  • Dbanie o wizerunek firmy i długofalowe relacje z mediami
  • Współpraca przy organizacji konferencji prasowych dla mediów
  • Współpraca z działem grafików oraz firmami zewnętrznymi

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie na kierunku PR, marketing, dziennikarstwo, komunikacja społeczna
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie w branży marketingu, PR oraz social media
  • Lekkie pióro, praktyczna umiejętność redagowania tekstów
  • Doskonała umiejętność obsługi MS Office
  • Kreatywność, zmysł estetyczny
  • Chęć uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania i utrzymania dobrych relacji z klientem

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy ciekawych projektach inwestycyjnych
  • Praca w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • Możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Prestiżowy oddział w centrum Warszawy

JAK APLIKOWAĆ?

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV na adres: hr@metropolitaninvestment.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.