contact us
Skontaktuj się z nami

Warszawa

Specjalista ds. controllingu

O nas

Metropolitan Investment jest pierwszym w Polsce zespołem prowadzącym projekty inwestycyjno – deweloperskie na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego.

Oferujemy unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie projektami.

W związku z silnym rozwojem organizacji, do nowo otwieranego Oddziału poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • zygotowywanie analiz oraz raportów na bieżące potrzeby biznesowe
  • Aktywne uczestniczenie w przygotowywaniu budżetów oraz prognoz finansowych na potrzeby spółek
  • Przygotowanie i rozwój narzędzi wspierających proces zarządzania budżetem
  • Analiza rentowności projektów, przedstawianie wniosków i rekomendacji
  • Współtworzenie w tworzeniu narzędzi oraz procedur kontrolingowych
  • Optymalizacja procesów operacyjnych i finansowych
  • Proponowanie rozwiązań optymalizacji kosztów na podstawie przeprowadzanych analiz
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane: Ekonomia, Finanse, Controling, Rachunkowość, Matematyka
  • Doświadczania na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w tym Excel na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość VBA będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia, organizacyjnych oraz interpersonalnych

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • pakiet świadczeń socjalnych, w tym dostęp do systemu kafeteryjnego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dostęp do firmowej biblioteki,
  • udział w ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,
  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole wywodzącym się z prestiżowych organizacji,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

JAK APLIKOWAĆ?

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV na adres: hr@metropolitaninvestment.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.