contact us
Skontaktuj się z nami

Warszawa

Brand Manager (spółki motoryzacyjne)

O NAS

Metropolitan Investment jest pierwszym w Polsce zespołem prowadzącym projekty inwestycyjno – deweloperskie na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego.

Oferujemy unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie projektami.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie działań marketingowych brandów własnych w branży motoryzacyjnej (serwis samochodów segmentu premium, sieć salonów auto-detailingowych, dystrybucji produktów motoryzacyjnych)
  • Przygotowanie i wdrożenie planów marketingowych dla prowadzonych marek
  • Organizacja eventów, targów oraz spotkań branżowych
  • Prowadzenie kampanie efektywnościowych oraz działań wizerunkowych
  • Nawiązywanie współpracy z partnerami handlowymi oraz innymi markami w celu wspólnej promocji
  • Wdrażanie na rynek nowych marek i produktów

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Zamiłowanie do motoryzacji
  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu (min. 3 lata)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia działań marketingowych oparty o komunikacje 360st
  • Doświadczenie w budowaniu partnerstw i przygotowywaniu eventów
  • Znajomość narzędzi i zasad promocji w internecie (kampanie adwords, Google Analytics, narzędzi do automatyzacji marketingu).
  • Dobrego zrozumienia zasad budowania budżetów marketingowych oraz planowania mediów
  • Doskonałych umiejętności komunikacji i pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na bazach

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • Możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Prestiżowy oddział w centrum Warszawy

JAK APLIKOWAĆ?

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV na adres: hr@metropolitaninvestment.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.