Nasze inwestycje

Otwieramy dla inwestora indywidualnego rynek nieruchomości komercyjnych w segmentach najtrudniej dostępnych, cechujących się stabilnym najmem i wysoką rentownością inwestycji. Dotychczas tylko znaczące fundusze dominowały na tym rynku. Metropolitan Investment S.A. jest pierwszy zespołem, który wprowadza inwestora indywidualnego na rynek jakościowych powierzchni handlowych i prywatnych akademików.

Gdański Harward

Gdański Harward obejmuje modernizację starego akademika w nowoczesne mikroapartamenty z własnymi łazienkami i aneksami kuchennymi. W nowoczesnym akademiku ma powstać 60 lokali o powierzchniach od 12 m² do 23 m². Współczesna architektura, połączona z zabytkowymi elementami wystroju, oferuje wyjątkową przestrzeń i praktyczne rozwiązania. Atrakcyjność obiektu i bezpieczna lokata kapitału gwarantują stopę zwrotu z inwestycji w wysokości 7% w skali roku.

Metropolitan Park Wisła

Metropolitan Park Wisła to koncept zespołu budynków handlowo – usługowych przy ul. Ustrońskiej w Wiśle. Inwestycja obejmuje dwa parterowe budynki z osobnymi wejściami od placu parkingowego położone przy jednej z głównych ulic w mieście. Najemcami obiektu handlowo – usługowego są LIDL, Martes Sport, Media Expert, CCC i Apteka Główna. Struktura obiektu handlowego opiera się na długoterminowych umowach najmu, a symulacja stopy zwrotu zakłada zysk z inwestycji na poziomie kilkunastu procent.

Metropolitan Park Biała Podlaska

Metropolitan Park Biała Podlaska obejmuje obiekt handlowo – usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 4 092,76 m². Wśród najemców są firmy takie jak: ROSSMANN, NEONET, Martes Sport, Pepco, CCC, KS Sport i KIK. Inwestycja stanowi uzupełnienie istniejącej przestrzeni handlowej przy jednej z głównych ulic w Białej Podlaskiej. Oferta zakłada długoterminowe umowy najmu przy kilkunastoprocentowym zysku.

Osiedle Wilanówka

Wilanówka to prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych położone w części willowej Warszawy. Niska i kameralna zabudowa, spójna z krajobrazem Rezerwatu Wilanówki, tworzy bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc w stolicy do życia i odpoczynku.

Olimpijskie Apartamenty

Inwestycja obejmuje budowę domu studenckiego z mikroapartamentami na sprzedaż. Na czterech kondygnacjach powstanie 39 mikroapartamentów oraz części wspólne, w tym m.in. garaż, zaplecze gospodarcze i pralnię. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji przy jednej z głównych ulic na granicy Gdańska i Sopotu zapewnia płynność finansową i pewny zysk.